Ta kategoria kursu przeznaczona jest dla osób, które pragną możliwie najlepiej i najpełniej przygotować się do wybranych egzaminów językowych. PROACADEMY.pl oferuje między innymi kursy przygotowawcze do międzynarodowych certyfikatów takich jak Cambridge FCE, CAE, CPE, BEC, ILEC, IELTS, TELC, TOEFL, TOEIC etc., a także do egzaminów państwowych: ósmoklasisty, maturalnego, oraz do egzaminów potwierdzających znajomość języka obcego dla kandydatów na urzędnika mianowanego Służby Cywilnej. Przygotowujemy również do praktycznych egzaminów na poszczególnych latach studiów filologicznych i NKJO.

Program spotkań oparty jest na specjalnych podręcznikach renomowanych wydawnictw, tworzonych z myślą o gruntownym zaznajomieniu i oswojeniu kursantów z formą wybranego egzaminu, co pozwala nie tylko na bieżąco śledzić swój potencjalny wynik, ale też jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na przygotowaniach.

Właściwie każde ćwiczenie podczas zajęć ma postać identyczną z tymi, którym słuchacze będą musieli sprostać podczas egzaminu. Można zatem powiedzieć, że wszystkie spotkania w tej kategorii kursów podporządkowane są nadrzędnemu celowi, którym jest możliwie najlepszy rezultat każdego z uczestników.

Kursy maturalne odbywają się pod nadzorem egzaminatora maturalnego OKE

ZADZWOŃ TERAZ