Ta kategoria kursu przeznaczona jest dla osób, które pragną możliwie najlepiej i najpełniej przygotować się do wybranych egzaminów językowych. Proacademy oferuje między innymi kursy przygotowawcze do międzynarodowych certyfikatów takich jak Cambridge FCE, CAE, CPE, BEC, ILEC, IELTS, TELC, TOEFL, TOEIC etc., a także do egzaminów państwowych potwierdzających znajomość języka obcego dla kandydatów na urzędnika mianowanego Służby Cywilnej. Przygotowujemy również do praktycznych egzaminów na poszczególnych latach studiów filologicznych.

Program spotkań oparty jest na specjalnych podręcznikach renomowanych wydawnictw, tworzonych z myślą o gruntownym zaznajomieniu i oswojeniu kursantów z formą wybranego egzaminu, co pozwala nie tylko na bieżąco śledzić swój potencjalny wynik, ale też jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na przygotowaniach.

Właściwie każde ćwiczenie podczas zajęć ma postać identyczną z tymi, którym słuchacze będą musieli sprostać podczas egzaminu. Można zatem powiedzieć, że wszystkie spotkania w tej kategorii kursów podporządkowane są nadrzędnemu celowi, którym jest możliwie najlepszy rezultat każdego z uczestników.

Call Now Button